Cenk Enes Özer: Şeytan Severse Hizmetkar Serisi #5Sini okuyam yorum. Dan zaklaştıran şeyinse kibir ve hased olduğunu; Sevgili'ye binlerce secdenin aşk iddiası Sevgili hatırına bir tek secdeninse aşkın ispatı olduğunu; hatasında ısrar edenlerin lanete düşmüş şeytan hatasından dönenlerinse rahmete ermiş insan olduğunu bilmeleri sence de iyi olmaz mıKitap şeytanın cennetten kovulan bir melek ya da sadece kötülüğü sembolize eden bir kavram olduğu yönündeki birtakım asılsız söylentilere de açıklık getiriyorEvet bu bir deşifre operasyonudurŞeytanın en büyük fitnesinin kendini nutturmak olduğu ahir zamanda; bu kitabın karanlığa çevrilen bir projektör olduğunu söylemek hiç de abartı olmayacaktırÇığlık çığlığa çırpınışlarla kaçışmada yarasalar Uğursuz dehlizlerinin duvarlarını dövüyor feryatları Siz duymuyor musunuzSami Ün.

Neden kitab n hep. ? Ruinas birçok konuda ona sırdaşlık eden cennet bekçisi Rıdvan ve ğruna cennetlerden geçtiği Prenses Lehya gibi karakterler hikayeye bambaşka bir renk katıyorBurada yazara ait bir hassasiyete peşinen vurgu yapalım Kurgusal yaklaşımlarda Kur'an ve sünnet çizgisine riayet Yazarın bu konudaki samimiyet çıtası takdire şayan yükseklikteKitap insanlık öncesi dünyanın ilk misafirleri olan cinlerle başlayıp Azâzil'in Arş ı Âlâ'ya varan akıl almaz yolculuğunu konu ederken finalde E bundan bize ne sorusuna da şu diyalogla cevap veriyor― Efendim bu kitapta Azâzil'in hayat hikayesi var İsyanından önceki ve sonraki hâlinden bahsedilmiş Sizce insanların bunları bilmeleri onlara bir fayda sağlar mı― Cevap zaten sorunun içinde gizli değil mi Onu Allah'a laştıran şeyin edep ve itaat ora.

Okumak istiyorum. Kaleme aldığı Hizmetkar Serisi ile bir ilki gerçekleştiren inanç ve kültür dünyamıza ait meseleleri fantastik kurguyla harmanlayıp hikmetle yoğuran yazarımız Cenk Enes Özer'in son kitabında kaleminin sınırlarını bir hayli zorladığı ortada Kurgu harika anlatım büyüleyici Son derece akıcı üslubuyla nefes nefese bir hikayeŞeytan SeverseDünyaya dünya denilmeyen zamanlarda başlayıp günümüzden ve bütün günlerden geçerek kıyamete dek zayacak değişim ve dönüşümler girdabında bir iblis portresiHemen hemen her inanışta insanlığın en büyük düşmanı olarak tanımlanan şeytan bu kitapta Azâzil özel adıyla ele alınıp hayatının en ilginç detayları hikaye ediliyor Annesinin yokluğunda her daim üzerine titreyen babası Hablis tüm bildiklerini kendisinden öğrendiği hocas?.

read & download Î PDF, DOC, TXT or eBook ß Cenk Enes Özer

Oku Şeytan Severse Hizmetkar Serisi #5 Yazar Cenk Enes Özer – cafe1919.org

Cenk Enes Özer was born in December 1978 He lives in Ankara In 1996 he went to Eskişehir to do his bachelor's degree in Anadolu Üniversitesi Then he returned to Ankara after he graduated from the Department of Finance in 2000After graduation Özer completed his military duty and worked in different job positions until 2007 when he started his work as an authorHe published his first book Hi