Melike İlgün: Kemal'e Eren KadınlarOk g zel bir kitap mutlaka okuyun Sandvi gibi bir kitap erisine Bozkurt u Nutuk tan baz b l mleri ve di er bir ok tarihi kitaptan al nt lanm Son sayfalara yakla rken k zde olmasa da yeni ekilmi olmasa da ba da kurup i iyor olmasam da bir kahve yapt m kendime T pk Fikriye gibi ncelikle unu s ylemem gerekiyor. Öbür dünyada en büyük düşmanınızla bir odaya kapatıldığınızı düşünün Os iz ve kininiz o kadarNe yapardın.

DOWNLOAD ê E-book, or Kindle E-pub ¾ Melike İlgün

Latife Han m ok sevdim Huysuzluklar na hak verdim Arka plana d menin ac s n i imde ya ad m Koskoca Mustafa Kemal in kar s k lt rl iyi yeti mi dil bilen ve zehir gibi zekas olan Latife kabul edebilir miydi ev kedisi olmay Pa a onu evde tutmak i in mi evlenmi ti Bir yandan Fikriye ye olan sevgim sayg m ve merha. ızMelike İlgün bu sorunun peşine düşüyorMustafa Kemal Atatürk'e aşık iki kadını Fikriye ve Latife'yi öbür dün.

Çevrimiçi Epub Kemal'e Eren Kadınlar ¿ Melike İlgün – cafe1919.org

Met duygum bu kitapla ar a ula t Fikriye nin Mustafa Kemal ile evlendiklerini bilmiyordum mesela Latife Han m da bilmiyormu Ben Latife Han m ok sevdim Hakk nda hi bir ey bilmedi im Latife Han m a kar ok mahcubum ok zg n m Hi bir ey g r nd gibi de ilmi Hi bir eyMustafa Kemal ahh Mustafa Kemal Bu kitab okurken Yada bir araya getirip hesaplaştırıyorKemal'e Eren Kadınlar Fikriye'yi Latife'yi ve onların Mustafa Kemal'ini anlatıyo.